Gizlilik İlkeleri

Sitemize bayi olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Kredi kartıyla yapacağınız alışverilerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Sitemizdeki bayi girişi ve sepet sayfalarında tarayıcınınız altında yeşil anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahışlarca görünmeyeceğinin işaretidir. SSL Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında kart bilgileri girildikten sonra 3D Secure sistemiyle korunmaktasınız. 

3D SECURE NEDİR?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanışan uygulamasına 'Verified By Visa', MasterCard için olanına ise 'SecureCode' adı verilir. 

3D SECURE NEDEN GÜVENLİDİR?

3D Secure sistemiyle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, banka tarafından kendine verilen özel bir ödeme şifresiyle onaylaması gerekir. Kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile, şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yaparsınız. 

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon  bilgileri gönderebilir. Bayilerimiz bu bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi bayi olurken yapabilir.

Bayi olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Bayi girişi bilgilerinizi güvenli koruduğunuz taktirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.