Hakkımızda

 Şirketimiz optik sektöründe 2000 yılından bu yana renkli lens pazarında, gerek distribütörlüğünü yaptığımız markalar gerekse kendi markalarımız ile alanında güçlü ve sağlam bir yer edinmiştir. Bayilerimiz ile satış odaklı bir ilişkiden daha çok, keyifli ve kazançlı bir ticaret yapmayı hedefliyoruz. Hızlı ve yoğun sevkiyat sürecinde oluşabilecek tüm olumsuzlukları en aza indirgeyerek, çözüm odaklı ve güler yüzlü hizmet ile müşterilerimizin firmamızdaki tüm süreçlerinde yanında olup güven ve samimiyet duygusunu kazandırmak önceliğimizdir. Bu sebeple Optik Dünyası için manevi değerler maddi birçok kazanımın üzerindedir.

 Tüm dünyada hızla gelişen ve değişen teknolojiye ve dijital pazarlamaya, Türkiye’de öncü olarak ilk yatırım yapan firmalardan biriyiz. Dünya markası birçok ürünün distribütörlüğünü başarı ile sürdürüp, tüm bu süreçlerde edindiğimiz mesleki tecrübeyi ve heyecanı en doğru zamanda kendi markalarımıza taşıyarak zirveyi hedefledik. Şüphesiz sizlerin de desteği ile La’bella‘nın şu an geldiği nokta bizler için gurur verici. Edindiğimiz bu mevkide daha uzun yıllar sağlam ve güçlü kalmak için ihtiyaçları cevaplamaya Iconic ve El Amore markalarımız ile devam ettik. Müşterilerimizin mutluluğunu ve memnuniyetini pekiştirmek bizleri en çok motive eden unsurdur. Son olarak  müşteri memnuniyeti ücretsiz reklamdır ilkesi ile oluşturduğumuz  güvenilir imajı, sektörel tecrübe birikimi olan profesyonel ekip ile harmanlayıp  uzun süren titiz araştırmalar sonucunda da  şeffaf lensimiz  La’bella Soft Clear’ı satışa sunduk.

Optik Dünyası ailesi olarak kendi markalarımız ve daha birçok yeni marka ve ürünle sizlerle yolculuğumuza uzun yıllar devam etmek istiyoruz.